Пліч-о-пліч до перемоги: маємо «бронзу» області!

Неймовірні новини від нашої спортивної команди! Збірна Бердичівської гуманітарної гімназії №2 виборола почесне ІІІ місце на обласному етапі Всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч» зі спортивного орієнтування!
Read more

Шановна Ірино Юліанівно!

Прийміть найщиріші вітання з Міжнародним днем директора від усього педагогічного колективу гімназії.
Read more

Ірина Толочко, директор Бердичівської гімназії № 2: мудрий наставник, ініціатор змін, харизматична особистість, яка надихає, об’єднує та мотивує

У перший травневий день світ вітає директорів шкіл. Ми адресуємо слова поваги та вдячності керівникам закладів освіти Бердичівської громади. Якими рисами та навичками має володіти очільник школи, що спонукає йти вперед до нових якісних вершин освітнього простору, як долати виклики і реалізовувати задуми — про це журналісти видання «РІО-Бердичів» дізнавалися, спілкуючись із директором міської гуманітарної гімназії № 2 Іриною Юліанівною Толочко.
Read more

Друзі, а як ви перезавантажуєте себе?

Ми в гімназії переконалися, що найкращий відпочинок - це зміна діяльності. А що ближче саме вам?
Read more

Креативна лабораторія: Творимо простір рівних можливостей!

Сьогодні в гімназії відбувся хакатон ідей "Гімназія без кордонів: простір рівних можливостей", що став платформою для впровадження освітніх інновацій.
Read more

#Чорнобиль40

Пам'ять Біль Подвиг
Read more

До Дня пам’яті Чорнобильської катастрофи з учнями та ученицями 5-го класу Бердичівської міської гуманітарної гімназії №2 провели годину-спогад «Чорнобиль: подвиг і пам’ять».

На початку зустрічі познайомилися з історією створення міста Прип’ять, дізналися, як воно розвивалося, яким було сучасним і комфортним для життя до аварії, та як в одну мить стало символом техногенної катастрофи. Разом «повернулися» в ту ніч на 26 квітня 1986 року, коли на ЧАЕС стався вибух, що змінив долі тисяч людей.
Read more

Підсумки п'ятого дня. Тижня безпеки дитини: калейдоскоп подій 24 квітня

Наймолодші учні нашої гімназії з 1-А та 1-Б класів у супроводі Богун І.А., Ковальової Н.М. та Лодято Г.С. відвідали дитячу бібліотеку, де відбувся інтерактивний захід «Домовичок із мережі “Чок-чок”.
Read more

Тиждень цивільного захисту триває!

Для учнів та учениць 7-го класу Бердичівської міської гуманітарної гімназії №2 відбулася вікторина-змагання "Знаю! Вмію! Реагую!".
Read more

Тиждень безпеки дитини. День четвертий "Формування культури життєстійкості"

Учні 2-Б класу під час заходу «Домовичок із мережі «Чок-чок» в дитячій бібліотеці опанували базові принципи етичної та безпечної поведінки в інформаційному просторі.
Read more