1. Дистанційне навчання в гімназії: JACTA ALEA EST

Застосування технологій дистанційного навчання в умовах карантину - нова організація освітнього процесу в гімназії, яка активізувала можливість поєднання сучасних прогресивних форматів офлайн та онлайн.

Ознайомитись

2. Методичний хайп - платформа для створення творчого середовища

Слово «хайп» запозичене з англійської мови. Його значення - ажіотаж, галас, реклама, проте на відміну від традиційної реклами, основне завдання хайпу не інформаційне, а стимулююче. Сучасна молодь переконана, що хайп – це шлях до визнання.

Ознайомитись

3. Майстер-клас – сучасна форма проведення навчального тренінгу-семінару

В умовах організації освітнього процесу за змішаною формою (як з очним, так і з дистанційним компонентами) методична діяльність педагогів зазнала змін, оскільки проведення онлайн-уроків, заходів, майстер-класів та індивідуальних зустрічей із батьками вимагає підвищення рівня медіаграмотності вчителів як складової їхньої професійної компетентності.

Ознайомитись

4. Освітній тизер «Роблю свою справу якнайкраще»

Вивчення стану викладання навчальних дисциплін – це постійна відповідальна і складна частина роботи заступника директора. Від того, як виконує її завуч, залежить не тільки якість освітнього процесу, а й професіоналізм учителя.

Ознайомитись

5. Онлайн-формат Днів відкритих дверей у початкових класах гімназії

В умовах адаптивного карантину Дні відкритих дверей у початкових класах гімназії відбулися у форматі онлайн. Учителі провели для батьків уроки за допомогою платформи Zoom та соціальної мережі Facebook.

Ознайомитись

6. Шляхи професійного зростання

Щорічно педагогічні працівники БМГГ№2, що атестуються, відповідно до вимог управління освіти і науки проводять відкриті уроки і майстер-класи з використанням інноваційних технологій.

Ознайомитись

 7. Формування ключових компетентностей гімназистів через систему  цінностей

Нині, коли Україна і всі країни світу вступили у складну фазу буття – боротьбу з пандемією COVID-19, колектив Бердичівської міської гуманітарної гімназії №2 розуміє, що настав час, коли ми маємо змінити своє звичне життя. 

Ознайомитись

 8. Охорона праці і безпека життєдіяльності

Важливим напрямком роботи у гімназії є формування навичок безпечної поведінки, збереження життя і зміцнення здоров'я  учнів, профілактика дитячого травматизму.

Ознайомитись