Життя гімназії: Новини: До Дня пам’яті та примирення разом з учнями та ученицями Бердичівської міської гуманітарної гімназії №2 провели годину пам’яті «Пам’ятаємо заради миру».

Під час заходу школярі дізналися більше про події Другої світової війни, її наслідки для України та всього світу, а також про важливість збереження історичної пам’яті.