Знову бердичівські гімназисти дивують місто та його жителів своїми чудовими результатами й здобутками. Нещодавно відбувся обласний етап спортивних змагань зі спортивного орієнтування в межах Всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч». На турнірі зібралася найкраща молодь з різних куточків рідної Житомирщини, а Бердичів мала нагоду представити команда гуманітарної гімназії №2.
Read more