Життя гімназії: Новини: У нас-закриття сезону шкільної студії "Театральна тонація"(керівник Мілада Вікторівна Мартинюк)

Актори подарували глядачам незабутні емоції, представивши свою нову виставу «Історія по-бердичівськи».
  • В основі постановки - п'єса «За двома зайцями» Михайла Старицького, яку актори зіграли з особливим бердичівським колоритом.
  • Завдяки харизматичній грі та щирим емоціям, нашому талановитому колективу вдалося занурити зал в атмосферу гумору та яскравих пригод.
Цей виступ-підтвердження високої майстерності студії, яка дарує нашим гімназистам справжнє свято мистецтва.
 
Більше фото