Набір учнів до 1-ших класів у БМГГ2

Бердичівська міська гуманітарна гімназія №2 оголошує набір учнів до 1-ших класів Пропонуємо:
Read more

Бобер 2022

Незважаючи на дії країни-агресора, блекаути тощо, Міжнародний конкурс з інформатики та комп'ютерної вправності "Бобер 2022" (БЕБРАС 2022) успішно завершується
Read more

Духовна велич Різдва у БМГГ 2

Напередодні Різдва Христового та Нового 2023 року в початковій школі гімназії класні керівники провели родинні свята, об’єднані тематикою «Духовна велич Різдва». Заради
Read more

"Ти не знайдеш Різдва під ялинкою, якщо його нема у твоєму серці"

"Ти не знайдеш Різдва під ялинкою, якщо його нема у твоєму серці", - такими словами розпочалась різдвяна подорож одинадцятикласників та їх батьків.
Read more

Святкування Різдва у 5-А класі

Традиції святкування Різдва пригадали учні 5-А класу на родинному заході.
Read more

Різдвяні історії від учнів 10 та 11 класів

Так, наші діти не лише розумні, але й креативні, з багатою фантазією!
Read more

Родинно-різдвяний захід з учнями 9-А класу

У теплій затишній атмосфері пройшов родинно-різдвяний захід з учнями 9-А класу та їх батьками (класний керівник Іщенко Є.В.).
Read more

Фестиваль колядок у гімназії №2

Багатовікові традиції та цінності нашого народу, світла віра у добро згуртували учнів 1-4-х класів на фестиваль колядок «Духовна велич Різдва».
Read more

Інноваційно-аналітична й інтерактивна педрада-дослідження у БМГГ №2

Традиційно наприкінці грудня в гімназії №2 відбулася корисна, цікава і змістовна інноваційно-аналітична й інтерактивна педрада-дослідження, яка включала декілька важливих питань: «Професійний стандарт учителя гімназії та побудова власної траєкторії подальшого розвитку», «Освіта в умовах воєнного стану: адаптація до викликів часу», «Про особливості оцінювання навчальних досягнень учнів 5-х класів, які здобувають освіту відповідно до нового Державного стандарту базової середньої освіти».
Read more

Родинний захід у 1Б

Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти.
Read more