Свято "Прощавай, початкова школо" в 4- В класі

Продовжуємо підводити підсумки навчального року. Свято "Прощавай, початкова школо" в 4- В класі.
Read more

Прощавай, початкова школо!

У день, коли на вулиці буяє зеленню і цвітом літо, сонце пестить нас своїм золотим промінням, приходить пора прощання з початковою школою.
Read more

Важливий крок у житті першокласників – засвоєння Букваря

Непомітно, мов на крилах, пролітає навчальний рік - вже червень, оповитий ніжними барвами. Ще зовсім недавно учні 1-Б класу переступили шкільний поріг, сьогодні ж - особливо схвильовані, тому що прощаються з буквариком.
Read more

Букварикове свято у 1-А класі

Сьогодні в залі Бердичівської міської гуманітарної гімназії №2 зібралась уся шкільна сім'я 1-А класу, щоб дружно відсвяткувати букварикове свято, підвести підсумки навчального року.
Read more

Акція "Ні", значить "ні"!

Проблема насильства сьогодні надзвичайно актуальна. Акція "Ні", значить "ні"! для здобувачів освіти 9-11 класів проходить у гімназії змістовно та інформативно.
Read more

7-й Глобальний Тиждень безпеки дорожнього руху

#7й_Глобальний_Тиждень_безпеки_дорожнього_руху #Підсумок_проведених_заходів
Read more

День Героїв

Сьогодні, 23.05.2023, у Бердичівській міській гуманітарної гімназії №2 здійснено подорож віртуальним Залом Пам’яті. Адже Пам’ять народу – то основа його духовного життя. Маємо завжди носити в серці історію своєї держави, згадувати героїв, що в різні часи та за різних обставин поклали життя за незалежність України.
Read more

Засідання клубу «Діалог культур»

Проведення предметних тижнів дає учням можливість розкрити власні інтелектуальні, мовленнєві й творчі здібності, проявити себе у різних ситуаціях та ролях, дізнатися багато нового, зацікавитися, а можливо й визначити свою подальшу долю, дізнавшись про власні вподобання, розкривши свої здібності і таланти.
Read more

Міжнародний День Матері

Любов материнська не знає кордонів, завжди зігріє та захистить.
Read more