Навчальний рік закінчиться дистанційно.

Календар завершення навчання: до 29 травня триватимуть заняття; до 1 липня має бути завершений навчальний рік; до 15 червня учителі завершують оформлення: свідоцтв про здобуття базової середньої освіти; свідоцтв досягнень та табелів навчальних досягнень; упродовж червня на педагогічних радах розглядаються питання про переведення учнів до наступного класу; випускники 11-х класів отримають документ про здобуття освіти після складання ДПА у формі ЗНО. Якщо учні 1-8 та 10 класів не планують навчатися в іншому закладі освіти, класні керівники мають надіслати копії табелів, свідоцтв електронною поштою – оригінали документів видадуть у вересні.
Read more

Супровід та організація дистанційного навчання

Матеріали стосовно організації дистанційного навчання в гімназії
Read more

Поради для батьків

як підтримати дітей під час карантину
Read more

Увага! Карантин

Обмежувальні заходи на період карантину
карантин

Read more

Різдвяна зірка-2019

4 грудня у БМГГ №2 стартував традиційний загальногімназійний проект «Різдвяна зірка-2019», під час якого учні знайомилися із новорічно-різдвяними традиціями. Проведені заходи висвітлювалися на веб-сайті та у групі на Facebook. Завершальним етапом проекту «Різдвяна зірка-2019» стало проведення 27 грудня загальногімназійної конференції, на якій було підведено підсумки цього року, нагороджено переможців конкурсів, олімпіад, турнірів, змагань тощо. А святковий гала-концерт за участю гімназистів підняв настрій у присутніх та налаштував дітей на веселі канікули.
Read more