Гімназисти Бердичівської гуманітарної гімназії №2 спільно із батьками та класними керівниками вкотре організували благодійний ярмарок, цього разу – Великодній, із метою підтримки ЗСУ. За пів години, зауважують, зібрали трохи більше 24-х тисяч гривень, значну частину із яких наступного дня, під час відзначення перемог і досягнень учнів і вчителів гімназії, передали на дрони.