Друзі, ми зробили це!
Сьогодні - неймовірний ярмарок, де смаколики перетворилися на донати для наших відважних Захисників та Захисниць!
Дякуємо нашим кулінарним майстрам та організаторам:
- 5-А та 5-Б — за креативність та запал
- 9-А та 9-Б — за відповідальність та організованість
Це неймовірний прояв гімназійної єдності, адже в ярмарку взяли участь учні, їхні батьки та вчителі
Кожен смаколик виготовлений з любов'ю і вірою в Перемогу!
Слава Збройним Силам України!