Життя гімназії: Новини: #Чорнобиль40

Пам'ять Біль Подвиг

До 40 роковин Чорнобильської трагедії

проєкт «Символи волі: історія в кадрах»: вшанування пам’яті загиблих Загальнонаціональною хвилиною мовчання та перегляд тематичного відео про події 1986 року
5-А клас - на годині-спогаді «Чорнобиль: подвиг і пам’ять» у просторі «М-Формація»
5-Б клас провів гімназійну годину "Мужність і біль Чорнобиля" в дитячій бібліотеці
Година спілкування у 7-А класі «Дзвони Чорнобиля»(класний керівник Мінакова Н.В.)
#БільПолину
#ІсторіяВКадрах

 

Більше фото