Життя гімназії: Новини: Учні 4- их класів прощалися з початковою школою

Цього тижня учні 4- их класів прощалися з початковою школою. Востаннє за руку їх вели перші вчителі Ольга Носова та Аліна Шевченко.
 
Швидко пролетіли роки. Діти подолали перші шкільні вершини. У залі лунала святкова музика, учні співали веселі пісні, танцювали запальні таночки, декламували вірші, демонстрували свої творчі досягнення, а в очах учителів та батьків бриніли сльози радості й гордості за дітей.
На пам'ять про навчання у початковій школі четвертокласники посадили на подвір'ї гімназії саджанці гортензій.