Життя гімназії: Новини: Учні 4-А класу у "Країні мрій"

Учні 4-А класу разом з класним керівником Кондратюк Світланою Анатоліївною вирушили у подорож до розважального центру “Країна мрій” .
Діти з головою занурилися у світ веселощів: каталися на гірках, стрибали на батутах та насолоджувалися активними іграми. 
А справжньою родзинкою мандрівки стала екскурсія до музею космонавтики. Учні дізналися багато нового про підкорення космосу, побачили експонати, які надихають мріяти і вірити у великі відкриття. 
День пройшов на одному подиху — з усмішками, радістю та новими знаннями! 
Наш 4-А довів, що разом можна і відпочивати, і вчитися із задоволенням!