Життя гімназії: Новини: Уроки справедливості

Учні двох 4-х класів Бердичівської гуманітарної гімназії №2 ненадовго стали адвокатами та суддями, побувавши на «Уроках справедливості», які для них провела керівниця апарату Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області Любов Пасічник.
 
 
 
 
Такі заходи проводять у рамках Всеукраїнської акції «Урок справедливості», організованої Асоціацією розвитку суддівського самоврядування України.
Як пройшли уроки - читайте на сторінці Бердичівського суду.
За інф-цією пресслужби Бердичівського суду