Життя гімназії: Новини: У нас День самоврядування! Разом творимо школу майбутнього!

Сьогодні стіни нашої рідної гімназії наповнилися особливою енергією

У нас працювали Адміністрація успіху: Лада Качарян, Кіра Кущ, Неля Скороходько, Софія Голуб - заступники директора; учителі-дублери з 9-А, 9-Б, 10, 11 класів; психологиня Юлія Кордиш, Пресцентр - Віка Ярмоленко, Коробова Настя; педагог-організатор Кіра Моісєєва, Команда порядку - старшокласники з 9-Б, Драйвові дівчата з 9-А

Учителі об'єдналися у 12-У клас, в якому були проведені такі уроки: "Мисливці за міськими легендами", "Магія сталевих нервів", Педрада в італійському стилі, Учительський двіж, "Розбір польотів"

Це не просто зміна ролей, а справжній іспит на відповідальність, лідерство та взаєморозуміння

Як пройшов наш день?
Батьківський простір. Першим уроком у кожному класі був урок, проведений батьками, і це важливий діалог та спільна робота
Уроки від учителів-дублерів: нові обличчя біля дошки, цікаві методики та щире захоплення в очах школярів
Активності на кожній перерві: від енергійної руханки для 1-4 класів до роботи "Скриньки довіри: три речі, які я хочу змінити в гімназії"
Психологічне розвантаження: ми вчилися дбати про свій емоційний стан навіть у насиченому графіку
Завершився день традиційним "Розбором польотів" та щирим фідбеком від учнів

Диплом "Найкращий клас" отримали 3-А, 7-А, 7-В, але насправді сьогодні перемогла вся гімназійна родина

Дякуємо кожному дублеру за сміливість, батькам - за творчість, а вчителям - за підтримку й довіру
Наші діти - найкращі, і сьогодні вони це довели вкотре

Слава Збройним Силам України!
#ДеньСамоврядування
#Гімназія2
#ШколаМайбутнього

 

Більше фото