Третє місце на олімпіаді виборов Чуб Богдан, учень 10 класу Бердичівської міської гуманітарної гімназії №2, учитель Олена Фурзікова. Богдан – активний учасник та переможець предметних турнірів, олімпіад та конкурсів. Це вже друга перемога Богдана на цьогорічних обласних олімпіадах. Вітаємо Богдана та його наставницю та зичимо невичерпної енергії і творчого натхнення, а також нових здобутків у підкоренні вершин наук!