Тиждень безпеки дорожнього руху – це щорічна подія, яка проводиться в Україні з метою підвищення обізнаності про безпеку дорожнього руху та зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод
З 13 по 17 травня у гімназії #2 класні керівники, вихователь ГПД, педагог-організатор, учителі основ здоров’я провели низку інформаційних заходів, націлених на підвищення обізнаності та усвідомлення найгостріших проблем безпеки дорожнього руху.