Життя гімназії: Новини: Тиждень безпеки дитини. День третій "Безпека понад усе: практичний досвід та відповідальність" День цивільного захисту

Урок №1. Авторитет-практика-ефект прямої дії Для учнів 7-B, 8-A та 8-Б класів ключовою подією стала зустріч із офіцером-рятувальником громади Вікторією Фойдою, представницею Бердичівського РУ ГУ ДСНС України у Житомирській області

Це була передача досвіду на тему "Мінна безпека", на якій з'явилося відчуття реальності загрози та відповідальності за власні рішення

Урок №2. Екологічна грамотність та безпека в русі
Учні 6-А класу разом з учителем Кравчук Т.М. занурилися у тему «Природне середовище і безпека»

Урок №3. Соціальна навігація у бетонних джунглях
Виховні години «Азбука безпеки підлітків» у 7-В (класний керівник Щерблюк Н.І.) та у 8-Б класі «Як вижити в сучасному світі?» (класний керівник Щиголь О.В.) були присвячені соціальному інтелекту підлітків, а на вебквесті "Мої права, моя безпека, моя відповідальність у 8-А (класний керівник Шевельова Н.М.) учні згадали алгоритм дій у разі надзвичайних ситуацій

Урок №4. Гейміфікація як міст до глибоких знань
Щоб не перетворити тему безпеки на нудний обов’язок, вчитель Крсек А.Г. провела для 5-Б класу інтерактивну вікторину Kahoot! «Моя безпека»

Урок №5. Безпека як спосіб мислення
Від зустрічі з офіцером ДСНС до цифрових батлів у Kahoot! - кожен захід визначив акцент на свідомому виборі гімназистів

Слава Збройним Силам України!
#ДСНС_навчає
#ТижденьБезпеки
#УрокиЖиття

Більше фото