Життя гімназії: Новини: Сьогодні у 1-Б класі багатолюдно

Учитель Шевченко Аліна Василівна підготувала свято «Осінь.до побачення». Діти прощалися з останніми теплими днями.
Атмосфера свята була привітною та сонячною від щирих дитячих віршовано-пісенних розповідей про осінь. Усі гості немов поринули у казковий світ. На свято завітала і сама красуня-Осінь, яка запросила дітей у подорож до осіннього лісу. Не забули учасники свята і про город, де зібралися усі родичі Гарбузові – кругленька Капустина, зелені Огірочки, весела Морквинка, золотиста Диня і сам господар – поважний пан Гарбуз.
Усе це веселе дійство супроводжувалося віршами, піснями, іграми, хороводами. Особливо сподобалися глядачам жартівлива пісня «Танцювала риба з раком» та танок-гра «Овочі».
Заключним акордом свята була танцювальна композиція «Завітала осінь в Україну» та солодкий сюрприз від батьків.