У залі лунали веселі пісні, діти виконували запальні таночки, грали на музичних інструментах, демонстрували гімнастичні трюки. До заходу доєдналися батьки. Учень 4-Б класу Ковбій Даніїл у дуеті з мамою Ковбій Наталією Олександрівною виконали пісню "Україна - родина". Бабуся учениці 1-Б класу Волотовської Єлізавети Куліченко Лариса Степанівна залучила глядачів до народної гри "Ясочка Парасочка", яку виконувала з першокласниками.
Гучними оплесками супроводжувався виступ учениць 3-А класу: Юрчук Поліни, яка продемонструвала надзвичайну пластичність та гнучкість під час виконання гімнастичних вправ, та Данильчук Єви, маленької інстаграм-блогерки, яка вражає своїх підписників сучасними танцями.
Пісня "Я - джазмен" у виконанні учня 3-Б класу Сискова Тараса спонукала учнів підтанцьовувати.
Учениці 4-А класу Кухар Маргарита та Нечипорук Софія виконали музичні композиції на флейті та фортепіано.
Концертних номерів було багато, усіх не перелічити, але кожний виступ був оригінальним і неповторним.