Життя гімназії: Новини: Свято "Прощавай, початкова школо!" 4 - Б класу

Смуток торкається серця. Вже нам прощатися час. Дзвоник останній кличе Всіх нас у 5 клас! Такими словами учні 4 - Б класу розпочали свято "Прощавай, початкова школо!"

4 роки навчання промайнули, як одна мить. Нелегко було дітям підніматися першими сходинками в Країну Знань, та сьогодні це вже учні, які впевнено крокують у базову школу назустріч новим шкільним пригодам. Розумні, креативні, талановиті...
Цікаво, затишно, в родинному колі пройшло свято. Випускники початкової школи декламували вірші, співали пісні, веселили присутніх гуморесками, демонстрували свою майстерність у грі на музичних інструментах, танцювали флешмоб разом із найріднішими- батьками.
Несподіванкою для дітей було відеозвернення від однокласників, які, на жаль, перебувають закордоном.
Щирі слова подяки від батьків звучали класному керівнику Самохвал Наталії Василівні.