Сьогодні учні 1-4 класів на ГПД поринули в атмосферу Андріївських вечорниць.
Вихователі розповіли історію свята, давні традиції та обряди українців. Учні із задоволенням частували один одного смачними варениками та розіграли театралізоване дійство «кусання» калити.