Життя гімназії: Новини: РІЗДВЯНЕ ДИВО В 6-Б!

Учора учні 6-Б класу разом із учителькою Кравчук Тетяною Миколаївною мали змогу доторкнутися до українських традицій.
Власноруч створили дідуха, наліпили вареників та відчули справжню атмосферу свята під час зустрічі зі Святим Миколаєм.
Під час екскурсії діти поринули в атмосферу казки, радості й українського тепла!
Слава Збройним Силам України!