Життя гімназії: Новини: РОКОВИНИ ГОЛОДОМОРУ 1932-1933

Пам'ятаємо!Переможемо! Учнівська конференція "Жнива скорботи" у 10 класі (учителька Оксана Матвіюк).
Здобувачі освіти досліджували Голодомор 1932-1933 рр. як одну з найжахливіших сторінок у новітній історії українського народу, один з найтяжчих злочинів комуністичного режиму та наймасштабніший приклад радянського геноциду.
Сьогодні, 22 листопада, о 16.00, поставимо у вікні Свічку Пам'яті!
Слава Збройним Силам України!
 
 Більше фото тут