Життя гімназії: Новини: Психолого-педагогічномий семінар "Копінг-стратегії як фактор ментального здоров'я учасників освітнього процесу"

9 січня педагоги гімназії взяли участь у психолого-педагогічному семінарі "Копінг-стратегії як фактор ментального здоров'я учасників освітнього процесу".
В ході семінару учасники визначали домінуючий тип копінг-стратегій, познайомились із моделлю подолання стресу та пошуку внутрішньої стабільності, вчилися шукати власні джерела ресурсів з метою розвитку навичок резильєнтності, що особливо актуально в умовах воєнного стану.