Одинадцятикласники отримали свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти — документ, що знаменує завершення важливого етапу та початок нової, захопливої сторінки в їхньому житті.
Цей святковий день був наповнений щирими емоціями, теплими спогадами й глибокою вдячністю. Зі сцени лунали слова подяки вчителям за знання та мудрість, батькам — за безмежну любов і підтримку, а також нашим захисникам — тим, завдяки кому ми можемо сьогодні відзначати це свято. Особливі оплески лунали для батьків-воїнів, які мужньо стоять на захисті рідної землі.Схилили голови у Хвилині мовчання, вшановуючи пам'ять наших випускників та всіх полеглих Героїв, які віддали життя за Україну. На знак пам'яті сина — мама полеглого випускника 1990 року Марата Бірмана Надія Олексіївна передала одинадцятикласникам солодкі вітання, що стали зворушливим символом нерозривного зв'язку поколінь.
Зі сцени подякували матері нашого загиблого Героя, випускника 1989 року, Василя Опришка. Надія Олексіївна знайшла в собі сили та мужність передати фінансову підтримку на завершення робіт з асфальтування шкільного подвір'я. Її благородний вчинок – це прояв безмежної любові та пам'яті, що зігріватиме серця учнів і педагогів.
Святкову атмосферу доповнили вишукані танці, ліричні пісні, віртуозна гра талановитих випускників на саксофоні, а також зворушливий перегляд фільму зі шкільних спогадів, відеозвернення першої вчительки Гаврилюк Т.О.
До випускників із теплими словами вітань та щирими настановами звернулася директор гімназії Ірина Юліанівна Толочко, класний керівник Наталія Леонідівна Протопопова, перший учитель Світлана Анатоліївна Кондратюк та мама Безпала Ольга Леонідівна. Їхні слова стали ще одним важливим дороговказом у доросле життя.
Особливою прикрасою свята стала сценічна замальовка за участю батьків, яка додала ще більше тепла та емоцій.
Дорогі випускники, ви назавжди залишаєтеся частиною історії гімназії! Ми завжди чекаємо вас у стінах рідного закладу — вашій шкільній домівці.Нехай ваш шлях буде успішним та щасливим!