Життя гімназії: Новини: Пролунав останній дзвоник у міській гуманітарній гімназії N2

Літо! Сонце! Квіти! Посмішки! Свято!
Сьогодні у міській гуманітарній гімназії N2 пролунав останній дзвоник для молодших школярів. Бурхливими оплесками вітали випускників початкової школи - четвертокласників, які у вересні підуть у перший гімназійний клас.
На святі звучали пісні, діти танцювали, повторили правила безпеки під час літнього відпочинку у воєнний час, які підготували для малечі п'ятикласники. Кращі читачі 1-4-их класів відзначені дипломами, а учні 3-4-их класів, що мають високий рівень із усіх освітніх галузей, - грамотами. Синьо-жовті журавлики, які запустили в небо учні, символізували віру в краще майбутнє України-неньки, Мир і Перемогу.
Вітаємо всіх учнів із успішним закінченням навчального року.
Нехай літо буде часом відпочинку та насолоди, а майбутній навчальний рік дарує нові можливості та ще більше здобутків.