23 грудня, у переддень свят, учитель початкових класів Аліна Шевченко у міській дитячій бібліотеці провела свято-розвагу для учнів 1-Б класу «Пригоди з Ялинкою та Сантою».
Захід пройшов весело та яскраво, подарував масу приємних емоцій учням та батькам. Діти прикрашали ялинку, ліпили й «варили» у каструлі вареники, грали у сніжки, пролізали у льодяному тунелі, танцювали з Сантою і подорожували казковими зупинками. Кульмінацією свята було отримання подарунків, теплі обійми і загадування найзаповітніших бажань. Найголовніше з яких - мир і перемога України.