Життя гімназії: Новини: Пам'ятаємо. Дякуємо. Молимося... 29 вересня

Друга гімназія зібралася на Молитовному єднанні "Нація Незламних", присвяченому нашим Захисникам-випускникам, які віддали життя за Свободу і Незалежність України.
Це був день Скорботи, але й великої Гордості та Вдячності. Наші учні, учителі, директор зустрічали рідних загиблих Героїв із квітами, висловлюючи шану за велику жертву, велику втрату.
Звучали молитва, вірші, патріотичні пісні й монологи, наповнені болем втрати, але й незламною Вірою в Перемогу.
Світла пам'ять нашим Героям!
Вічна слава і шана!