Дякуємо всім, хто долучився до цього заходу! За активність, ініціативу, креативний підхід до оформлення локацій, адже тут була не лише випічка, а й вареники, деруни, оригінальні вироби з овочів та фруктів.
Частину смаколиків найменші гімназисти передали у міський шпиталь.
Об'єднуймо зусилля заради Перемоги!
Разом ми - сила!
Слава Україні!
Героям слава!