Життя гімназії: Новини: Ось і відлунав зірковий Останній дзвоник у нашій гімназії! 

Завершився ще один навчальний рік — сповнений наполегливої праці, нових знань та особистих перемог.
Сьогодні директор закладу, Ірина Толочко, вручила Похвальні листи відмінникам, а також грамоти та дипломи переможцям різноманітних міжнародних та всеукраїнських творчих конкурсів.
 Випускників та учнів гімназії #2 із вдалим завершенням навчального року привітав секретар Бердичівської міської ради Богдан Коляда.
Особлива і безмежна подяка нашим незламним захисникам і захисницям! На знак глибокої вдячності учнівський актив передав 10 000 грн на потреби військовим із 26-ї артбригади ім. генерал-хорунжого Р.Дашкевича та дві маскувальні сітки.
Дякуємо за можливість жити і навчатися!
Від учнівського активу кожен клас отримав захопливе краєзнавче завдання, яке всі успішно виконали після завершення свята.
Бажаємо нашим вихованцям незабутніх, безпечних та сонячних літніх канікул! Набирайтеся сил і яскравих вражень! 
А нашим дорогим випускникам — щасливої, світлої та успішної дороги у доросле життя! Нехай ваші мрії здійснюються, а шлях буде сповнений здобутків! Ми віримо у вас!
Нехай сьогоднішній дзвоник стане початком нових перемог, добрих змін і світлих мрій.