Життя гімназії: Новини: Останній дзвоник 2024

12 червня у дружній гімназії #2 відбулося свято Останнього дзвоника. Хоч дощова погода внесла свої корективи і учням 5-11-х класів було тіснувато у фоє гімназії, захід пройшов чуттєво та яскраво.
 
 Міський голова Сергій Орлюк вручив відзнаки колективу гімназії за плідну працю, здобутки, перемоги. Розділити щемливі емоції завітали поважні гості: радник міського голови Артур Іваненко, начальник управління освіти і науки Валентина Адаменко, депутат міської ради і керівник Гуманітарного штабу Бердичівщини Анна Левандовська.
Директор гімназії Ірина Толочко зазначила, що цей навчальний рік був щедрим на здобутки, вручила грошові премії на розвиток інтелекту учневі 9-А класу Богдану Чубу та учениці 10 класу Прайс Зорині.
Завдяки акції «Замість квітів - донати ЗСУ», яку організував учнівський актив, передали кошти на підтримку 3-ї штурмової бригади та на придбання РЕБ. Благодійні акції вже стали традицією для нашого колективу.
Дякуємо ЗАХИСНИКАМ, НАШИМ СИЛАМ ОБОРОНИ, що ми мали змогу провести свято Останнього дзвоника. Бажаємо всім лагідного, мирного і теплого літа!