Сьогодні наше місто об’єдналося у справжньому святі спорту, радості та здорового способу життя!
У рамках Олімпійського дня в Бердичеві учні 8-А, 8-Б та 9-А класу Бердичівської міської гуманітарної гімназії №2 долучилися до яскравої руханки, яка подарувала всім море енергії, чудового настрою та, звичайно ж, смачні солодкі подарунки