Не варто доводити, що кожна нація сильна своїми талантами, а талант завжди родом з дитинства. Кажуть, що людина народжується із зерном в руці, тільки треба знайти поле, де це зерно найкраще проросте. І такий плідний, родючий, благодатний ґрунт створено у нашій гімназії. Щороку наші учні захищають честь закладу, беручи участь у предметних олімпіадах, різноманітних інтелектуальних, творчих конкурсах і спортивних змаганнях. У номінації «Інтелект року» був відзначений учень 10 класу Чуб Богдан, який здобув найбільшу кількість перемог у міських та обласних олімпіадах, а також став учасником Всеукраїнських інтелектуальних конкурсів. Учениця 11 класу Прайс Зорина стала переможцем номінації «Учень року». Крім перемог в олімпіадах міського та обласного рівня Зорина здобула найбільшу кількість "12" балів протягом поточного навчального року. У номінації «Інтелектуальна надія гімназії» вітали переможців обласних олімпіад і конкурсів. У номінації «Ерудит року» були відзначені переможці та призери міських олімпіад і конкурсів. Переможців міського етапу конкурсу-захисту наукових робіт МАН вітали у номінації "Науковець року". Учні, які здобули перемоги в мовно-літературних конкурсах були представлені у номінаціях «Кращий знавець української мови» і «Кращий знавець іспанської мови». Особливими і надзвичайно обдарованими є учні, що увійшли в номінацію «Майстер барв», переможці мистецьких конкурсів. Це справді незвичайні діти, яких Бог обдарував талантами пронести крізь серце і душу, розкрити у словах, музиці, малюнках те найпотаємніше, що хочеш сказати людям. Учасники номінації «Спортсмени року» вже сьогодні показують високі результати у змаганнях з різних видів спорту і, сподіваємося, стануть справжніми чемпіонами.
З вітальним словом до талановитої молоді звернулася директор гімназії Толочко І.Ю. У церемонії нагородження взяла участь голова батьківського комітету гімназії Рачинська І.В. Діти отримали дипломи, грамоти і солодкі подарунки, а їх батьки - подяки за виховання інтелектуально - розвиненої та творчо-обдарованої молоді.
Грамотами управління освіти і науки Бердичівської міської ради були нагороджені талановиті педагоги гімназії, чия плідна праця допомогла розкрити таланти гімназістів.
Дякуємо всім батькам, вчителям та наставникам, які щодня допомагають цим дітям розкривати свої таланти та йти до мрії! Разом ми будуємо майбутнє.