Є ким пишатися! Цього року 32 гімназисти стали переможцями і призерами міських олімпіад, 10 учнів здобули призові місця на обласному рівні. Також маємо численні перемоги у різноманітних творчих конкурсах на міському та обласному рівні. Юні таланти були відзначені у номінаціях: "Інтелект року", "Учень року", "Інтелектуальна надія гімназія", "Ерудит року", "Науковиць року", "Кращий знавець української мови", "Кращий знавець іспанської мови", "Майстер барв", "Єрудит року". Нагороди і подарунки вручали гості, які завітали на свято: депутат міської ради, керівник гуманітарного штабу Бердичівщини і випускниця нашої школи, якою ми пишаємося, Левандовська А.Г. та голова батьківського комітету гімназії Рачинська І.В. Користуючись нагодою, голова учнівського активу від усіх гімназистів передала 18 000 грн на придбання дрона Левандовській А.Г.
Також були відзначені педагоги та наставники, які зробили свій внесок в інтелектуальний та творчий розвиток здобувачів освіти.