З 2 по 8 грудня у гімназії #2 здобувачі освіти з нагоди Національного тижня дитячого читання об’єдналися навколо книг та долучилися до різноманітних цікавих заходів:
- вікторини «Хто багато читає, той багато знає»;
- читацького челенджу «Читаю сам і раджу вам»;
- бібліотечного уроку «Чудотворець Миколай. Хто він такий?»;
- читацької вітальні під час перерв;
- конкурсу «Найкращий читач вголос»;
- перегляду інсталяції «По Україні з краю в край ходить Святий Миколай».
Цей тиждень показав, як література здатна єднати покоління та дарувати нові приємні емоції. Створюємо затишок за допомогою україномовних книг!