Життя гімназії: Новини: Мітинг-реквієм біля гімназійного меморіалу полеглим воїнам-випускникам

8 травня учнівська спільнота організувала мітинг-реквієм біля гімназійного меморіалу полеглим воїнам-випускникам.
 

 Схилили голови, віддали шану й честь Героям, поклали квіти. Десять колишніх випускників гімназії #2 віддали життя за свободу, за волю, за майбутнє України. Це Костянтин Пузиренко, Володимир Галецький, Ярослав Косюченко, Сергій Янчук, Роман Хитрич, Дмитро Матвійчук, Василь Опришко, Нікіта Яткевич, Марат Бірман, Володимир Ковальський.
Світлий спомин воїнам…