Життя гімназії: Новини: Місяць кібербезпеки

Завершено Місяць кібербезпеки в Україні, впродовж якого, учні Бердичівської міської гуманітарної гімназії №2 під керівництвом вчителів інформатики Полюги Н.Л та Шевельової Н.М., були залучені до низки заходів, спрямованих на підвищення обізнаності щодо потенційних кіберзагроз та методів реагування на них, запобігання кібербулінгу, підвищення рівня захисту персональних даних.
 
Так старша та середня ланка гімназистів долучилися до національного тесту з медіа грамотності, переглянули Всеукраїнський онлайн-урок «Я. Безпека. Кіберпростір». Старшокласники під час канікул пройшли курс «ОСНОВИ КІБЕРБЕЗПЕКИ» для школярів.
Для учнів початкової школи Наталя Михайлівна підготувала та провела гру-батл «Безпека понад усе», вікторину «Обережно! Кібершахраї», Веб-квест "Медіаграмотність у початковій школі" тощо.