Так старша та середня ланка гімназистів долучилися до національного тесту з медіа грамотності, переглянули Всеукраїнський онлайн-урок «Я. Безпека. Кіберпростір». Старшокласники під час канікул пройшли курс «ОСНОВИ КІБЕРБЕЗПЕКИ» для школярів.
Для учнів початкової школи Наталя Михайлівна підготувала та провела гру-батл «Безпека понад усе», вікторину «Обережно! Кібершахраї», Веб-квест "Медіаграмотність у початковій школі" тощо.