Сьогодні гімназистів переповнювали найприємніші почуття. Під час різноманітних заходів учні визначали зовнішні ознаки і чинники щастя, дарували один одному компліменти, пригадали яскраві миті життя, коли їм було радісно, вчилися перемагати власні недоліки. Спільно з класними керівниками, педагого-організатором, практичним психологом, соціальним педагогом діти дійшли висновку, що щастя приносить нам радість, надію, наповнює серця любов‘ю, окриляє та надихає.
Будьте щасливі, адже щастя завжди поруч!!!