19 вересня учні гімназії #2 відвідали гуманітарний офіс "Разом до Перемоги", у якому місцяни докладають максимальних зусиль, щоб якнайшвидше в Україні запанував МИР та СПОКІЙ.
Діти передали патріотичні листівки, малюнки, мотиваційні листи й обереги для наших захисників.
Разом ми сила!