Життя гімназії: Новини: Методичний інтенсив "НУШ: розумію, умію, роблю"

#НУШ Сьогодні педагоги гімназії, які забезпечують реалізацію Державного стандарту базової середньої освіти на першому (адаптаційному ) циклі, долучилися до методичного інтенсиву "НУШ: розумію, умію, роблю".
 
Підготували й провели тренінг тренери, що пройшли відповідне навчання у Житомирський ОІППО Полюга Н.Л. (заступник директора з НВР гімназії #2) та Майданович М.Л. (заступник директора з НВР гімназії#11).
Педагоги під час заходу поглибили знання присутніх про формувальне оцінювання, його сутність, техніки та виклики. Активність учасників, командна робота, важливі теми, натхненне спілкування з колегами – усе це про захід.