Життя гімназії: Новини: "Маніпуляції та вербування: як не потрапити в пастку ворога"

Організація профілактичних бесід і зустрічей з правоохоронцями є традиційною формою превентивної роботи у гімназії.
Це дозволяє здобувачам освіти реальніше й глибше зрозуміти всю небезпечність негативних наслідків протиправної поведінки. У рамках Тижня безпеки інспектор ювенальної превенції Ірина Малай провела роз'яснювальну роботу зі старшокласниками на тему "Маніпуляції та вербування: як не потрапити в пастку ворога". Під час зустрічі піднімалися гострі питання про невідворотну відповідальність підлітків за протиправну діяльність, вчинення диверсій та терактів. Дбаємо про власну безпеку, будьмо відповідальними громадянами