Розпочалися вони і для дітей, які з 19 червня відпочивають у літньому пришкільному таборі дозвілля «MerryIand» гімназії #2.
Перший день розпочався традиційним відкриттям. Протягом дня діти знайомилися один із одним, розучували девізи і примовки англійською, польською та іспанською мовами, малювали емблему загону, грали у цікаві ігри, знаходили нових друзів. На завершення дня вихованцям сподобався ланч-тайм: частування смачними пиріжками у їдальні. Перший табірний день пройшов весело та креативно!