Життя гімназії: Новини: Завершився відпочинок у пришкільному таборі дозвілля «MerryIand»

Учителі та вихователі організували для дітей незабутній літній відпочинок, щоб зміцнити їхнє здоров’я та наповнити час канікул цікавими і змістовними подіями.
 
Вихованці із задоволенням брали участь у цікавих конкурсах, іграх, змаганнях, різноманітних гуртках, екскурсіях тощо.
Сьогодні відбулося урочисте закриття табірної зміни. Дітлахи були трішки засмучені, але в повітрі все одно відчувалося свято. Закриття табору розпочалося з креативного заходу, де учні під керівництвом учителів іноземних мов мали змогу виступити востаннє. Кожен загін майстерно продемонстрував свої таланти: декламували вірші, розігрували інсценівки, співали пісні та виконували веселі руханки. На завершення свята дітей очікував ланч-тайм: частування смачними пиріжками!
Відпочинок у таборі залишив у дитячих серцях незабутні спогади, вони з нетерпінням будуть чекати наступного літа.