Бердичівська міська гуманітарна гімназія №2 повідомляє, що з 12 по 16 січня 2026 року у зв'язку із суттєвим погіршенням погодних умов, зниженням температури повітря та необхідністю вжиття превентивних заходів задля збереження життя і здоров’я дітей освітній процес для учнів 1-11 класів буде організований із використанням технологій дистанційного навчання.