Саме під таким слоганом 9 червня учні 2-х класів мали неймовірну можливість здійснити захоплюючу екскурсію до двох важливих музеїв свого міста. Вони відвідали музей 26-ї артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Романа Дашкевича та 30 Гарнізонний Будинок Офіцерів, які пов'язані з військовою історією нашого міста . Учні з захопленням слухали розповідь гіда, яка занурила молодших школярів в історію походження назви, формування та славну історію 26-ї артилерійської бригади. Вона представила дітям цікаві факти про видатних військових діячів, які служили у бригаді, зокрема про генерал-хорунжого Романа Дашкевича. Школярі мали можливість оглянути експонати, пов'язані з артилерійським озброєнням минулого і сучасного війська.
Інший військовий музей неймовірно вразив дітей. Огляд різноманітних сучасних видів озброєння, емоційна розповідь екскурсовода про сьогодення наших військових, можливість доторкнутися, приміряти захисний шолом, зробити особисто декілька «пострілів» з противотанкового гранатомета, відчути себе справжнім захисником України, додало реалістичності до їхнього дитячого досвіду. Діти були вражені демонстрацією роботи манекенів військових, що відтворювали бойові ситуації. Вони зблизилися зі світом військових стратегій, відчули атмосферу напруженості та відповідальності, які супроводжують службу наших воїнів. Це забути неможливо! Дякуємо нашим захисникам і захисницям, які боронять нашу землю! Наближаємо Перемогу разом!