Життя гімназії: Новини: До Дня пам’яті Чорнобильської катастрофи з учнями та ученицями 5-го класу Бердичівської міської гуманітарної гімназії №2 провели годину-спогад «Чорнобиль: подвиг і пам’ять».
На початку зустрічі познайомилися з історією створення міста Прип’ять, дізналися, як воно розвивалося, яким було сучасним і комфортним для життя до аварії, та як в одну мить стало символом техногенної катастрофи. Разом «повернулися» в ту ніч на 26 квітня 1986 року, коли на ЧАЕС стався вибух, що змінив долі тисяч людей.