Життя гімназії: Новини: День матері

Мама. Матінка, матуся... Скільки ніжності , тепла і любові у цьому слові, що називає людину, яка для всіх найближча, найдорожча, найрідніша.
У травні, коли прокидається від сну природа, коли дзвенить у блакиті пташиний спів, теплий весняний вітер приносить свято Матері.
Сьогодні у стінах нашої гімназії відбулося родинне свято «Ім’я мого ангела – мама». Класний керівник Куліковська І.В. та учні 5-А класу запросили на захід батьків і подякували найдорожчим за любов та ласку, за недоспані ночі, за розуміння і підтримку. На святі діти співали і танцювали, вели кореспондентське розслідування, багато гарних слів сказали своїм любим матусям і побажали їм добра та здійснення сонячних мрій і надій.