Із метою вшанування героїв і героїнь сьогодення, які стоять на захисті Батьківщини, та наших предків, які виборювали незалежність України, учні 8-Б класу разом з класним керівником Бугаєнко Н.В. провели відкриту гімназійну годину. Учасники заходу поринули в історію становлення українського війська від козаків і вояків УПА до сучасної української армії. У глибокій скорботі згадали усіх полеглих героїв-захисників. Подякували силам оборони за мужність і стійкість.
Гімназисти вкотре передали нашим захисникам із 44-ї та 46-ї бригад ЗСУ маскувальні сітки та гречану кашу з м’ясом.
Дякуємо, що бережете рідну країну від ворога!