Ми провели урочисті заходи: поклали квіти до гімназійного меморіалу, провели зворушливі уроки-реквієми. Особлива подяка родинам наших загиблих випускників, які завітали на урочистості та поділилися з учнями безцінними спогадами. Ваші історії назавжди залишаться в дитячих серцях.
Герої живуть у нашій пам'яті та надихають нас щодня. Вони назавжди в наших серцях!
Слава Героям!
Дякуємо захисникам за захист!