Життя гімназії: Новини: Вітаємо Чуба Богдана!

Бердичівська міська гуманітарна гімназія #2 щиро вітає учня 10 класу Чуба Богдана із другим місцем у III етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології!
Твоя наполегливість і знання – це шлях до нових досягнень! Бажаємо подальших успіхів, нових перемог  та звершень! Гімназія пишається тобою! 
Особлива подяка вчителям, які зробили свій внесок у підготовку учня:
  • Аллі Геннадіївні Крсек (вчителю хімії) — за фундаментальні знання та натхнення до наукових досліджень!
  • Наталії Василівні Бугаєнко (вчителю біології) — за розвиток екологічного мислення та підтримку!
Ваша професійність і відданість учням — це основа їхніх успіхів! Дякуємо за те, що розкриваєте таланти!